Home Assistentiewoningen Assistentiewoningen Berkenhof

Assistentiewoningen Berkenhof

8.58

Contactgegevens

Paardskerkhofstraat 59, 3870 Heers
Ontdek de prachtig gelegen en hedendaags uitgeruste assistentiewoningen (serviceflats) van Berkenhof. Gelegen op wandelafstand van de gezellige dorpskern van Heers. Ideaal om zelfstandig te wonen in een praktische woning met de mogelijkheid tot zorgondersteuning en hotelservice op maat.
Huisdieren toegelaten

Erkenning

Onze woningtypes

Onze troeven

Meer weten over ons?

Contactformulier

Welkom bij assistentiewoningen Berkenhof in Heers

Elke dag zorgeloos genieten van:

  • Een mooi uitzicht over het weidse landschap en de dieren
  • Een lekker drankje in ons Grand Cafe
  • Wandelen en fietsen in een mooie omgeving
  • Je eigen mooi terras
  • Van één van de activiteiten op onze woonzorgcampus
  • De rust en de stilte

Comfortabel wonen in onze assistentiewoningen

Berkenhof heeft 16 assistentiewoningen van verschillende oppervlaktes. Elk met een eigen karakter. En niet te vergeten: een terras. Zo hoef je zelfs niet echt buiten te gaan om van de zon te genieten of om een frisse neus te halen.

Breng de zon in je huis en je hart. Grote vensters zorgen alvast voor veel lichtinval en een mooi uitzicht. Alle appartementen zijn zorgvuldig afgewerkt met hoogwaardige materialen en met oog voor detail. De appartementen zijn niet gemeubeld. Maak een thuis van je nieuwe huis. We helpen je daar graag bij. Kleine huisdieren zijn toegelaten. Je kiest uit verschillende type appartementen met 1 of 2 slaapkamers.

Ieder appartement is voorzien van:

  • Kwalitatieve afwerking en alle comfort
  • Volledig ingerichte keuken
  • Ruime badkamer met inloopdouche met antisliptegels
  • Een centraal oproepsysteem
  • Ruime berging
  • Bewonersparking
  • Een terras
  • Een moestuin in aanleg op de centrale binnenplaats

Altijd iemand in de buurt

Of je nu iemand zoekt om te gaan shoppen, samen voetbal te kijken, een warme kop koffie te gaan drinken of om gewoon een babbeltje te doen. Wat je ook zoekt, in onze assistentiewoningen zijn er altijd leeftijdsgenoten in de buurt.

 

Plan een rondleiding

Bezorg ons je gegevens via onderstaand formulier. We contacteren je zo snel mogelijk om een datum af te spreken voor de rondleiding.

"*" indicates required fields

Voor wie zoek je een verblijf?*
Wanneer verkies je een rondleiding?*

Tal van faciliteiten

Genieten van een warme thuis

Comfortdiensten op maat

Wil je graag, thuis in je assistentiewoning, een paar extra helpende handen bij het dagelijks reilen en zeilen (lichaamsverzorging, boodschappen, licht huishoudelijke taken, poetsen, …)? Kan je hulp gebuiken bij je administratie?

Voor de aankoop of huur van hulpmiddelen en welzijnsproducten kan je terecht bij de OrthoShop by Korian thuiszorgwinkel.

Meer info over zorg aan huis

Omgeving

Prijzen

Deze prijzen zijn onder voorbehoud, gelieve steeds contact op te nemen met het huis voor een gedetailleerde prijsaanvraag op basis van jouw situatie.

Ik had samen met mijn zoon besloten om mijn huis te verkopen. Ik wou graag verhuizen naar een assistentiewoning. Sinds mei ben ik naar hier verhuist. Door de coronatijden was dit niet zo gemakkelijk. Uiteindelijk ben ik toch zeer blij dat ik de stap gemaakt heb naar de assistentiewoning. Waar ik nog blijer van ben is dat ik mijn katten heb kunnen meenemen naar hier. Zij bieden bij goed gezelschap. Daarnaast heb ik een goede band met mijn buurvrouw. We zitten regelmatig samen op ons terras en eten ook dikwijls samen. Dit vind ik leuk, want thuis deed ik alles alleen.

Ik ben hier op mijn gemak, en ik doe wat ik wil. Het personeel is hier ook altijd zeer vriendelijk en behulpzaam. Doordat ik maar alleen ben, heb ik soms wat vragen en ik kan deze steeds aan hen stellen. Ze helpen mij dan ook verder. Het eten is hier ook zeer lekker. Maar zelf kook ik nog eens graag, dus ik wissel hier in af. Voor mij was het helemaal geen moeilijke stap om naar hier te komen, en ik ben blij dat dit zo goed verlopen is.

Leona, 81 jaar

Ik ben nog maar net verhuisd naar de assistentiewoning, en ik moet eerlijk zeggen dat ik dit helemaal niet zag zitten.
Ik zelf wilde heel graag terug naar huis gaan, na mijn ziekenhuisopname. Nu ben ik blij dat ik hier ben. Ik voel mezelf ook al beter.
Ik krijg ’s morgens ontbijt op mijn assistentiewoning, en wacht tot de verpleging langskomt om mij te helpen bij het ochtendtoilet.
Daarna komen ze mij halen om bij andere mensen (medebewoners) in de dagzaal te zitten. Hier heb ik een leuk contact met enkele bewoners en heb ik gezelschap. ’s Middags en ’s avonds eet ik ook samen met hen.

Slapen en eten deed ik in het begin niet goed maar dat gaat steeds beter. Ze zeggen ook dat ik er goed uit zie. Ik geniet ook van het gezelschap dat ik hier heb en van de contacten met het personeel. Ik voel me mee op mijn gemak en besef dat ik beter hier ben dan thuis. Hier staan ze steeds voor me klaar.

Marie-José, 82 jaar

Ik ben een alleenstaande man, en door mijn ziekte lukte het alleen thuiswonen niet meer zo goed. Daarom hebben mijn kinderen gezocht naar een oplossing. Ik heb eerst even in kortverblijf verbleven in een ander woonzorgcentrum. Intussen hebben mijn kinderen naar een ander oplossing gezocht en zijn ze terechtgekomen bij de assistentiewoningen van WZC Berkenhof.
Mijn kinderen hebben gezorgd dat het appartement volledig ingericht was, en ik ben dan rechtstreeks vanuit het kortverblijf naar de assistentiewoning verhuist.

In het begin was dit weer een aanpassing voor mij, maar ik ben hier wel heel tevreden. Ik vind het eten lekker, ik heb mijn vrijheid hier nog, en ik heb een goed contact met de medebewoners van de assistentiewoning, alsook met bewoners van het woonzorgcentrum. Ik doe zelf dikwijls mee met de georganiseerd activiteiten, ik ga ook ’s middags eten bij medebewoners, zodat ik ook sociale contacten heb. Als ik een probleem heb, zijn ze hier ook steeds bereid om mij verder te helpen. Ik ben blij dat ik, in samenspraak met mijn kinderen, de stap naar een assistentiewoning heb gemaakt.

Richard, 78 jaar
Korian Positive Care
Graag meer info?

Vragen? We staan je met plezier te woord. Stuur ons een bericht via het contactformulier en we nemen snel contact met je op.

Naar ons contactformulier

Veelgestelde vragen

  • Wie onderhoudt de tuinen?
  • Hoe wordt mijn verhuis geregeld?
  • Kan ik op ieder moment een assistentiewoning komen bezichtigen?
  • Mag ik mijn eigen tv, koelkast of microgolfoven meebrengen ?
  • Waarom een assistentiewoning huren in plaats van kopen?
  • Mag ik bezoek ontvangen?
  • Kan ik mijn vaste huisarts houden?

Andere assistentiewoningen in de buurt